5 TRENDÓW W SOCIAL MEDIA, KTÓRYCH SPODZIEWAMY SIĘ W 2017 ROKU

5 TRENDÓW W SOCIAL MEDIA, KTÓRYCH SPODZIEWAMY SIĘ W 2017 ROKU

Opublikowany

click community postanowiło dołożyć swoje trzy grosze do sezonu podsumowań i wskazać trendy, które mają szansę na popularność w 2017 roku. Czy ich prognozy okażą się słuszne? Wiele osób oczekuje ich z niecierpliwością!

- Już od kilku lat specjaliści w dziedzinie social media zgodnie powtarzają, że najbliższy rok będzie “rokiem wideo”. Efekt jest taki, że “rok wideo” obchodzimy kolejny raz z rzędu. Nie jest to błąd, ponieważ wideo zdecydowanie wygrywa ze statycznym obrazem i zdobywa nawet o 1200% więcej share’ów. Ta tendencja pozwala założyć, że rok 2017 również będzie zdominowany przez filmy, choć dostępna już technologia mocno podkręci zeszłoroczne dokonania. - mówi Ewa Sulewska, Social Media Specjalista w agencji click community.

TRENDY SOCIAL MEDIA 2017
podsumowanie_945x400.jpg
Kanały komunikacji w social media, które będą na topie, prześcigają się w pomysłach na nowe sposoby promocji i reklamy w mediach społecznościowych. click community dzieli się swoimi spostrzeżeniami, ponieważ Social Media marketing nie ma przed agencją żadnych tajemnic. Tworzą  efektywne strategie i kampanie w sieci dla znanych, prestiżowych marek m.in.: Microsoft, Lufthansa, VENEZIA, PRIMAMODA, Capgemini.
Posiadamy największą platformę edytowalnych aplikacji do Facebooka click apps, z których korzysta ponad 3000 firm w Polsce i na świecie.
Nadążanie za trendami to podstawowa zasada skutecznego istnienia w sieci. Nie pozwól konkurencji, aby Cię wyprzedziła. Bądź na bieżąco!

DOWIEDZ SIĘ JAK NADĄŻAĆ ZA ZMIANAMI


Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Krakowska agencja click community w Dublinie na Facebook Agency Day 2017!

temu

Na początku listopada (2-3.11) agencja click community uczestniczyła w Agency Day organizowanym przez europejską siedzibę Facebooka w Dublinie. Jako jedna z nielicznych polskich agencji, click community otrzymało zaproszenie na ten event od Facebooka.
Akcja Nieustający Rozwój, którą prowadzi agencja click community przybrała kolejną formę

temu

Tym razem pracownicy krakowskiej agencji social media mieli okazję wziąć udział  w zewnętrznych szkoleniach i konferencjach związanych z zagadnieniami z branży. Była to forma nagrody za ich wkład, kreatywność i zaangażowanie w pracę.
Tunezyjska przygoda click community z Sun&Fun

temu

click community ma zwyczaj odwiedzania swoich klientów, aby lepiej poznawać produkty i usługi, o których będzie komunikować w mediach społecznościowych. Agencja stanęła przed zadaniem promowania wycieczek do Tunezji biura podróży Sun&Fun, dlatego Anna Socha - Community Manager click community poleciała tam, aby lepiej poczuć klimat takich wyjazdów.
Rahim Blak przeszkolił tysiące Polaków, teraz rusza za granicę

temu

Jego postać jest coraz bardziej rozpoznawalna, a wiedza na temat mediów społecznościowych, którą przekazuje na swoich szkoleniach i licznych konferencjach zaczyna zyskiwać na popularności poza granicami Polski. Social media stały się nieodłącznym elementem nie tylko strategii marketingowej, ale również employer brandingowej i sprzedażowej każdej rozwijającej się w duchu technologii firmy. Rahim Blak jest pionierem w tej dziedzinie.

2016 usuwa się w cień, ale nie pozostaje bez echa w 2017

Rok 2017 będzie przełomowy, ale zanim zdradzę, co nas czeka, przedstawię kilka słów podsumowania, bo grzechem byłoby pominięcie tego, co wydarzyło się w 2016.