click community i edrone planują osiągnąć 14 milionów przychodu w grupie za 2017 rok

click community i edrone planują osiągnąć 14 milionów przychodu w grupie za 2017 rok

Opublikowany

click community ogłosiło rok 2017 rokiem przełomowym. By zrealizować założone cele planują zatrudnić w firmie 150 utalentowanych osób, kładąc nacisk na ich szkolenia i rozwój. Rahim Blak, CEO agencji social media napisze i sprzeda 10 tysięcy egzemplarzy Książki "Social Networking”. Pozyskają przynajmniej 1000 klientów abonamentowych w edrone. 

- W minionym roku 2016 firmy click community i edrone - spółka, w której jestem Co-founderem, osiągnęły 7 mln przychodu netto. Na nasz sukces pracowało aż 70-ciu utalentowanych pracowników. Największy wzrost osiągnęliśmy w ostatnich miesiącach roku, co już było zapowiedzią przełomu, który nastąpi w 2017. Firmy tylko w listopadzie wystawiły faktury na 850 tysięcy złotych netto. edrone pozyskał 100 bardzo zadowolonych klientów abonamentowych i dokonał niesamowitej rzeczy, stworzył własną kategorię produktu, ale jeżeli porównamy go do systemów marketing automation, to mamy najlepsze rozwiązanie dostępne teraz na świecie! - mówi Rahim Blak - CEO click community, CMO&CO-founder edrone.

Cały artykuł z podsumowaniem 2016 i celami na 2017

click community to agencja, która obsługuje social media dla ponad 80 marek, także globalnie. Tworzą efektywne strategie i kampanie w mediach społecznościowych. Posiadają największą platformę edytowalnych aplikacji do Facebooka click apps.  W ostatnim kwartale udało im się wprowadzić na rynek trzecią "markę", jest nią Rahim Blak - marka osobista. Z kolei edrone to pierwszy system CRM i marketing automation dedykowany dla branży eCommerce, który umożliwiając poznawanie i angażowanie klientów  w sklepach internetowych zwiększa ich sprzedaż.

Firmy prężnie się rozwijają i stawiają odważne cele. Mając silne zaplecze w ludziach, możliwościach edukacji i infrastrukturze, mają duże możliwości ich zrealizowania.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Krakowska agencja click community w Dublinie na Facebook Agency Day 2017!

temu

Na początku listopada (2-3.11) agencja click community uczestniczyła w Agency Day organizowanym przez europejską siedzibę Facebooka w Dublinie. Jako jedna z nielicznych polskich agencji, click community otrzymało zaproszenie na ten event od Facebooka.
Akcja Nieustający Rozwój, którą prowadzi agencja click community przybrała kolejną formę

temu

Tym razem pracownicy krakowskiej agencji social media mieli okazję wziąć udział  w zewnętrznych szkoleniach i konferencjach związanych z zagadnieniami z branży. Była to forma nagrody za ich wkład, kreatywność i zaangażowanie w pracę.
Tunezyjska przygoda click community z Sun&Fun

temu

click community ma zwyczaj odwiedzania swoich klientów, aby lepiej poznawać produkty i usługi, o których będzie komunikować w mediach społecznościowych. Agencja stanęła przed zadaniem promowania wycieczek do Tunezji biura podróży Sun&Fun, dlatego Anna Socha - Community Manager click community poleciała tam, aby lepiej poczuć klimat takich wyjazdów.
Rahim Blak przeszkolił tysiące Polaków, teraz rusza za granicę

temu

Jego postać jest coraz bardziej rozpoznawalna, a wiedza na temat mediów społecznościowych, którą przekazuje na swoich szkoleniach i licznych konferencjach zaczyna zyskiwać na popularności poza granicami Polski. Social media stały się nieodłącznym elementem nie tylko strategii marketingowej, ale również employer brandingowej i sprzedażowej każdej rozwijającej się w duchu technologii firmy. Rahim Blak jest pionierem w tej dziedzinie.

click community rozpoczęło współpracę z Palladium Boots

click community poprowadzi profil na Facebook'u dla kultowej marki obuwia Palladium Boots. Ich “urban legendą” jest podróżniczka Martyna Wojciechowska. Komunikacja będzie obejmować działania wizerunkowe mające na celu zwiększenie rozpoznawalności marki i popularności jej produktów, a także promowanie bloga Palladium Boy.