Agencja click community będzie codziennie świętować z GoDan

Agencja click community będzie codziennie świętować z GoDan

Opublikowany

click community poprowadzi profil na Facebooku dla firmy, której misją od 25 lat jest misja “impreza”. GoDan każdego dnia znajduje powód, by świętować, a do zabawy podchodzi poważnie. Ma nawet swoją własną produkcję rurek. Zadaniem agencji będzie zwiększenie świadomości istnienia branży. 

- Obudzimy potrzebę organizowania imprez, które nie kończą się na jedzeniu, ale ich powodzenie zależy od całej oprawy - balonów, talerzyków, konfetti, przebieranek, akcesoriów, o których nawet nam się nie śniło. GoDan posiada w ofercie 11 000 produktów, a do tej pory sprzedał 20 370 599 068 balonów, czyli po 535 balona na każdego Polaka wliczając niemowlęta i stulatków. Codziennie na profilu GoDan będziemy coś świętować. To pozytywne podejście pozwoli na dużą kreatywność w obsłudze tego klienta. Rozkręcimy ten profil jak najlepszą imprezę! - mówi Jagoda Kaczmarek, Community Manager i koordynatorka projektu po stronie click community.
click community prowadzi kampanie w social media dla takich marek jak: Microsoft, Lufthansa, PRIMAMODA, Kulig czy Venezia. Ich działania obejmują nie tylko działania wizerunkowe, ale także komunikację sprzedażową, employer brandingową, czy strategie rekrutacyjne. Współpraca z GoDan, który działa na terenie Środkowej Europy i dostarcza produkty do Makro i PEPCO to będzie duże przedsięwzięcie. Są oni też dystrybutorami światowych marek strojów i akcesoriów, z których najbardziej wyróżnia się amerykańska marka Foreplay - producent dość odważnych strojów dla kobiet.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Agencja click community zadba o Brand Awareness marki Pierre Cardin

click community będzie promować wizerunek firmy Pierre Cardin w Polsce w sektorze fashion. Do tej pory marka kojarzona była z garderobą dla Panów 50+. Zadaniem agencji będzie dotarcie do nieco młodszej grupy klientów. Działania obejmą wielokanałową komunikację w sieci.