click community nie zwalnia tempa i rozpoczyna współpracę z kolejnymi znanymi markami

click community nie zwalnia tempa i rozpoczyna współpracę z kolejnymi znanymi markami

Opublikowany

Krakowska agencja prze do przodu, jak burza. Ostatnio nawiązała współpracę z firmą Kaspa - producentem designerskiego oświetlenia, który potrafi dobrać idealną lampę do każdego typu wnętrza, a także Feu Vert, który oferuje kompleksową obsługę aut, zachowując przy tym najwyższą jakość usług. To dwie znane firmy mocno rozpoznawalne w swojej branży.
click community obsługuje klientów z bardzo zróżnicowanych dziedzin. W tym przypadku nowi klienci to eksperci od oświetlenia i motoryzacji, ale agencja może pochwalić się w swoim portfolio również realizacjami dla najlepszych marek obuwniczych (Kulig, Ryłko, PRIMAMODA), bieliźnianych (Apapat), technologicznych (Microsoft), a nawet prowadzi profil dla takiej korporacji, jak Lufthansa.

Udostępnij

Rahim Blak przeszkolił tysiące Polaków, teraz rusza za granicę

Jego postać jest coraz bardziej rozpoznawalna, a wiedza na temat mediów społecznościowych, którą przekazuje na swoich szkoleniach i licznych konferencjach zaczyna zyskiwać na popularności poza granicami Polski. Social media stały się nieodłącznym elementem nie tylko strategii marketingowej, ale również employer brandingowej i sprzedażowej każdej rozwijającej się w duchu technologii firmy. Rahim Blak jest pionierem w tej dziedzinie.