Tunezyjska przygoda click community z Sun&Fun

Tunezyjska przygoda click community z Sun&Fun

Opublikowany

click community ma zwyczaj odwiedzania swoich klientów, aby lepiej poznawać produkty i usługi, o których będzie komunikować w mediach społecznościowych. Agencja stanęła przed zadaniem promowania wycieczek do Tunezji biura podróży Sun&Fun, dlatego Anna Socha - Community Manager click community poleciała tam, aby lepiej poczuć klimat takich wyjazdów.

Tego typu działania po stronie agencji mają na celu lepsze dopasowanie się do potrzeb klienta i zrozumienie wartości, które chcą przekazać. click community obsługuje wiele znanych marek z różnych branż, m.in. Microsoft Polska, PRIMAMODA, BNP Paribas, Bell, a ostatnio do ich klientów dołączyło biuro turystyczne Sun&Fun.
A1_ok.jpg
W ramach współpracy osoba, która będzie zajmować się profilem poleciała na press tour zorganizowany przez klienta do Tunezji i tworzy tam kontent, który później wykorzysta na profilu firmy. Zbiera materiały i obserwacje pomocne w jak najlepszym przygotowaniu kampanii Tunezyjskiej.
AniaSocha_ok (1).png

Udostępnij

Akcja Nieustający Rozwój, którą prowadzi agencja click community przybrała kolejną formę

Tym razem pracownicy krakowskiej agencji social media mieli okazję wziąć udział  w zewnętrznych szkoleniach i konferencjach związanych z zagadnieniami z branży. Była to forma nagrody za ich wkład, kreatywność i zaangażowanie w pracę.