Krakowska agencja click community w Dublinie na Facebook Agency Day 2017!

Krakowska agencja click community w Dublinie na Facebook Agency Day 2017!

Opublikowany

Na początku listopada (2-3.11) agencja click community uczestniczyła w Agency Day organizowanym przez europejską siedzibę Facebooka w Dublinie. Jako jedna z nielicznych polskich agencji, click community otrzymało zaproszenie na ten event od Facebooka.

Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć CEO agencji - Rahima Blaka, który zabrał na event najlepszych specjalistów agencji: Roksanę Wąż - Community&Strategy Manager oraz Kamila Pasicha - Performance Specialist.
Rahim Blak (CEO), Roksana Wąż (Strategy&Community Manager) oraz Kamil Pasich (Performance Specialist) w dublińskiej siedzibie Facebooka.

Rahim Blak (CEO), Roksana Wąż (Strategy&Community Manager) oraz Kamil Pasich (Performance Specialist) w dublińskiej siedzibie Facebooka.

Zespół click community przez dwa dni uczestniczył w inspirujących warsztatach prowadzonych przez najlepszych specjalistów Facebooka i nie tylko.

Uczestnictwo w Agency Day to ogromna dawka wiedzy i inspiracji, którą otrzymaliśmy od najlepszych specjalistów Facebooka. Takie wydarzenia u samego źródła to świetna okazja, aby dowiedzieć się o planach, jak i nowościach jakie oferuje nam serwis. Dla mnie takie eventy to ogromna wartość. - mówi Roksana Wąż z click community.
Specjaliści click community, Roksana Wąż i Kamil Pasich, podczas Agency Day 2017,

Specjaliści click community, Roksana Wąż i Kamil Pasich, podczas Agency Day 2017,

Agency Day 2017 to doskonała okazja, aby dowiedzieć się, w jakim kierunku zmierza Facebook oraz posłuchać o nowościach, jakie przygotowuje serwis społecznościowy dla Użytkowników i Reklamodawców. Zespół click community miał okazję uczestniczyć w dwóch ścieżkach: strategy oraz action. Podczas Agency Day przedstawiono nowy dział, który będzie zajmował się współpracą i edukacją agencji marketingowych.

Ostatniego dnia zespół click community zwiedził stolicę Irlandii.

Zespół click community łączy pracę z przyjemnością zwiedzając Dublin.

Zespół click community łączy pracę z przyjemnością zwiedzając Dublin.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Click community spełnia marzenia dzieci

temu

Krakowska agencja click community na jeden dzień wcieliła się w rolę Św. Mikołaja. W ramach akcji charytatywnej postanowiła spełnić marzenia podopiecznych z Domu Pomocy Społecznej w Kadłubie.
Akcja Nieustający Rozwój, którą prowadzi agencja click community przybrała kolejną formę

temu

Tym razem pracownicy krakowskiej agencji social media mieli okazję wziąć udział  w zewnętrznych szkoleniach i konferencjach związanych z zagadnieniami z branży. Była to forma nagrody za ich wkład, kreatywność i zaangażowanie w pracę.
Tunezyjska przygoda click community z Sun&Fun

temu

click community ma zwyczaj odwiedzania swoich klientów, aby lepiej poznawać produkty i usługi, o których będzie komunikować w mediach społecznościowych. Agencja stanęła przed zadaniem promowania wycieczek do Tunezji biura podróży Sun&Fun, dlatego Anna Socha - Community Manager click community poleciała tam, aby lepiej poczuć klimat takich wyjazdów.
Rahim Blak przeszkolił tysiące Polaków, teraz rusza za granicę

temu

Jego postać jest coraz bardziej rozpoznawalna, a wiedza na temat mediów społecznościowych, którą przekazuje na swoich szkoleniach i licznych konferencjach zaczyna zyskiwać na popularności poza granicami Polski. Social media stały się nieodłącznym elementem nie tylko strategii marketingowej, ale również employer brandingowej i sprzedażowej każdej rozwijającej się w duchu technologii firmy. Rahim Blak jest pionierem w tej dziedzinie.

click community 683 km od biura - jaki był cel tak dalekiej podróży?

W ubiegłym tygodniu (16-17.11.2017) krakowska agencja click community wybrała się w podróż na drugi koniec Polski, by odwiedzić nowego Klienta. Takie spotkania to idealna okazja, by lepiej się poznać, zintegrować i wyznaczyć cele współpracy. W końcu kontakt z Klientem jest nieodłącznym elementem pracy agencji, dlatego warto dbać o dobre relacje.