Moc smaków 

Moc smaków 

Opublikowany

Już połowa czerwca? O tak!

Zakąska
W sobotę 13 czerwca, odbył się TEDxKraków, nie zabrakło tam clickowej ekipy, która udała się na szkolenie głodna inspiracji i nowych doświadczeń (no i cudownych wegetariańskich przekąsek). Natchnieni przemówieniami: Rahim, Ania, Magda i Wiktor wrócili w poniedziałek pełni energii, motywacji i nadziei, że wracając do codzienności - im to nie minie :)  
W tamtym tygodniu powitaliśmy po urlopie Pawła, świeżo upieczonego męża!
Jest lekko zmieniony, ma szerszy uśmiech, jaśniejsze włosy, jego sylwetka jest bardziej wyciągnięta. Co będzie dalej? Jak potoczy się jego życie w małżeństwie? Kiedy na świecie pojawią się małe Pawełki? #TakWielePytań

Danie Główne 
Po sytej przekąsce mamy danie, które już znacie i mamy nadzieję, że lubicie :)
KRAK SPOT w sosie własnym The Stage o 19:00. Nie będziemy pisać o super prelegentach i wspaniałej atmosferze, bo głównym punktem programu jest open mic, a w nim nasze dziewczyny: Justyna i Magda :) Smacznego!

Deser
Dawkę nowych smaków dziś fundujemy Wam w całości na słodko, bo są z nami dwie cudowne dziewczyny!

Magda - nasza Produkt Manager, ekspert od strategii i marketingu Internetowego. W wolnych chwilach jeździ na koniach (i jednorożcach - jak jakiś akurat jest wolny ;)), a wieczory przenosi się do cudownego świata książek.

Ania - Social Media Specialist, kolejny powiew świeżości w zespole. Na co dzień żyje modą, a od czasu do czasu podróżami - lecz chętnie zamieniła by jedno z drugim, by w całości oddać się zwiedzaniu świata.

Słyszy się tu i tam, że to jeszcze nie koniec. Justyna tak oddała się rekrutacji, że nie śpi po nocach, bo wciąż szuka nowych ludzi! #OrderSuperHRowca

Psssst...
W kalendarzu mamy dla Was propozycje wydarzeń - dołączajcie, wbijajcie sobie w kalendarz i do zobaczenia! :)

Kopiuj tekst

Udostępnij

Awans na stanowisko Creative Directora

Anna Ledwoń objęła stanowisko Creative Directora i koordynatora agencji social media click community.