click community 683 km od biura - jaki był cel tak dalekiej podróży?

click community 683 km od biura - jaki był cel tak dalekiej podróży?

Opublikowany

W ubiegłym tygodniu (16-17.11.2017) krakowska agencja click community wybrała się w podróż na drugi koniec Polski, by odwiedzić nowego Klienta. Takie spotkania to idealna okazja, by lepiej się poznać, zintegrować i wyznaczyć cele współpracy. W końcu kontakt z Klientem jest nieodłącznym elementem pracy agencji, dlatego warto dbać o dobre relacje.

W październiku click community rozpoczęło współpracę z firmą mentax.pl, która zajmuje się kompleksową likwidacją szkód oraz tworzeniem oprogramowania dla sektora ubezpieczeń. Firmy łączy wspólna misja - szerzenie turkusowego zarządzania.

Takie spotkania to jeden z ważniejszych elementów naszej pracy, ale także jeden z najprzyjemniejszych. Możliwość wizyty u Klienta oraz poznanie od wewnątrz sposobu zarządzania jego firmą to najlepsza forma zrozumienia jego potrzeb - mówi Dominika Posełek z click community.
Daniel Habura (New Business Director), Roksana Wąż (Community&Strategy Manager) i Dominika Posełek (Social Media Specialist) podczas rejsu statkiem.

Daniel Habura (New Business Director), Roksana Wąż (Community&Strategy Manager) i Dominika Posełek (Social Media Specialist) podczas rejsu statkiem.

Zespół click community przez jeden dzień poznawał sposób zarządzania firmą mentax.pl. Radosław Bartosik (współtwórca mentax.pl) dąży do tego, by jego firma w przyszłości osiągnęła status turkusowej organizacji. Kolejna częścią spotkania było szkolenie specjalistów z click community. Roksana Wąż (Community&Strategy Manager), Dominika Posełek (Social Media Specialist) oraz Daniel Habura (New Business Director) wprowadzili pracowników mentax.pl w strategię social media oraz przedstawili propozycje, jak zaangażować się w komunikację swojej firmy na Facebooku.
Wizyta w Szczecinie pozwoliła na poznanie oczekiwań Klienta, dopracowanie strategii jego obecności w Social Media oraz lepsze poznanie modelu turkusowego zarządzania. Dzięki temu krakowska agencja będzie mogła jeszcze lepiej reprezentować Mentax.pl w mediach społecznościowych.

Udostępnij

Click community spełnia marzenia dzieci

Krakowska agencja click community na jeden dzień wcieliła się w rolę Św. Mikołaja. W ramach akcji charytatywnej postanowiła spełnić marzenia podopiecznych z Domu Pomocy Społecznej w Kadłubie.