click community zajmie się obsługą social media dla Flyps.io

click community zajmie się obsługą social media dla Flyps.io

Opublikowany

Flyps powierzył prowadzenie swoich działań komunikacyjnych w mediach społecznościowych krakowskiej agencji click community.

Flyps to nowatorskie podejście do wykorzystywania mocy obliczeniowej komputera. Całość działa na zasadzie globalnej chmury komputerów osobistych. Aby podzielić się mocą swojego komputera wystarczy zainstalować aplikację, która działa w tle podczas zwykłego użytkowania. Za udostępnioną moc otrzymujemy punkty wymienne na płatne zasoby.

Kompleksowa obsługa, koncepcja kreatywna oraz opracowanie strategii to zadania, z którymi musiała zmierzyć się krakowska agencja social media. Specjaliści z click community będą odpowiedzialni za prowadzenie dwóch kanałów: Facebooka i Twittera.

W skład zespołu odpowiedzialnego za obsługę Flyps w mediach społecznościowych odpowiada zespół w składzie: Roksana Wąż (Community&Strategy Manager) oraz Wojciech Cymerman (Social Media Specialist).

Umowa między Flyps, a click community została podpisana na czas nieokreślony. 

Udostępnij

click community obsłuży social media dla MAN Polska

Firma MAN Truck & Bus Polska powierzyła prowadzenie działań komunikacyjnych w social mediach krakowskiej agencji click community.