Training Mask Polska z nową agencją social media

Training Mask Polska z nową agencją social media

Opublikowany

Do grona klientów krakowskiej agencji social media click community dołączył Training Mask Polska - oficjalny dystrybutor rewolucyjnych masek treningowych.

Do zadań agencji należy opracowanie strategii obecności marki w mediach społecznościowych, koncepcja kreatywna oraz prowadzenie kanałów social media marki: Facebooka  oraz Instagrama. Za obsługę Klienta odpowiadają: Roksana Wąż (Strategy&Community Manager) oraz Paulina Kotulska (Social Media Specialist).
Maski  treningowe to innowacyjny produkt, który wciąż nie jest znany szerszemu gronu odbiorców. Jestem przekonana, że dzięki naszym działaniom marka stanie się bardziej rozpoznawalna, ale też uda nam się uświadomić ludzi, że maski do ćwiczeń to wygodny i bezpieczny sposób, aby poprawić swoje wyniki, lepiej zadbać o kondycję i ćwiczyć intensywniej. - mówi Paulina Kotulska z click community.
Do współpracy doszło w wyniku złożonej oferty.

Udostępnij

click community zostało partnerem nowego projektu edukacyjnego!

click community znalazło się w gronie 20 partnerów Akademii WhitePress, w ramach której będzie szkolić marketerów i właścicieli firm z content marketingu i influencer marketingu.