Agencja digitalowa click network nowym członkiem IAB Polska

Agencja digitalowa click network nowym członkiem IAB Polska

OpublikowanyNasza historia sięga 2009 roku. Rozpoczynaliśmy jako pionierska agencja Social Media, która mówiła językiem mediów społecznościowych w imieniu polskich i światowych marek. Stworzyliśmy największą w Polsce platformę customizowalnych aplikacji do Facebooka. Dziś, jako zintegrowana agencja digitalowa możemy poszczycić się członkostwem w IAB Polska.
 
To dla nas zaszczyt, ale i odpowiedzialność, aby jako członkowie utrzymać najwyższą jakość naszych usług. Cieszymy się, że będziemy uczestniczyć w tworzeniu standardów polskiej branży Internetowej. Jako nowi członkowie stowarzyszenia chcemy aktywnie włączyć się w jego działalność, a w ramach grup roboczych pozyskiwać i dzielić się wiedzą.

“Rok 2015 rozpoczęliśmy pod znakiem ciągłego rozwoju i udoskonalania. Członkostwo w IAB Polska to kolejny, niejako naturalny krok na naszej drodze do sukcesu. Cieszymy się, że wraz z innymi członkami stowarzyszenia będziemy mieć realny wpływ na kształtowanie polskiego rynku reklamy i usług Internetowych” - mówi Rahim Blak, CEO click network.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

IAB_i_CN.jpg

grafika | 3,78 MB

Pobierz
clicknetwork.png

grafika | 20,2 KB

Pobierz

clickowy newsletter