Marka Kubenz i click community świętują.

Marka Kubenz i click community świętują.

Opublikowany

To już okrągły rok, odkąd rozpoczęto współpracę w zakresie Social Media.Agencja click community prowadzi regularne działania marketingowe na Facebooku. Fanpage marki Kubenz to ukłon w stronę mężczyzn. Linie postów dedykowane specjalne dla nich obejmują zasady savoir vivre w modzie męskiej, wyjaśniają poszczególne elementy garderoby oraz pokazują stylizacje na każdą okazję.
 
"Mężczyźni nie boją się wydawać dużych pieniędzy na samochody, dobre trunki i gadżety elektroniczne. Najwyższy czas, by na tę listę dołączyły wydatki na dobrze skompletowaną garderobę. Garderobę, która będzie wizytówką każdego eleganckiego mężczyzny. To właśnie jest naszym celem!" - mówi Anna Ortman, Social Media Specialist w click community.

Kubenz posiada sklepy z klasyczną odzieżą męską. To marka z tradycjami i w 100% polskim kapitałem. Firmę charakteryzuje wyjątkowy styl, nowe trendy oraz dbałość o szczegóły i jakość stosowanych materiałów. Kubenz przywiązuje dużą wagę do tego, aby odzież spełniała najwyższe standardy. 


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

kubenz_prowly_small.png

grafika | 250 KB

Pobierz
kubenz_prowly_small.png

grafika | 250 KB

Pobierz
logoclickcommunity.png

grafika | 52 KB

Pobierz

DRB Centrum Odszkodowań wybrało agencję social media

W ramach rozpoczętej w sierpniu współpracy agencja click community prowadzi działania marketingowe firmy w mediach społecznościowych.