#clickletter
#clickletter

#clickletter

Opublikowany

Smutno, buro i ponuro.

Nasza firma się rozrasta i można powiedzieć, że pęka w szwach!
Poznajmy zatem tych, którzy dołączyli do nas w ostatnim czasie.


Marcin (New Business)
Prawdziwy mól książkowy! Lubi fantastykę postapokaliptyczną i sci-fi. Do kina nie chodzi, bo jest mu nie po drodze. Czasem daje się wciągnąć w dobry serial i oglądać go nawet przez całą noc (podobno ogarnął wszystkie sezony M jak Miłość). Mówi o sobie, że jest umysłem ścisłym, a do najlepszych cech zalicza fakt, że nigdy nie przegrywa :)

Kasia (Social Media Specialist)
To kolejny mól książkowy w naszym zespole! Jednak klimaty sci-fi to nie jej bajka, jak sama twierdzi bardziej preferuje literaturę rosyjską. Jeśli zasiada przed telewizorem, to po to by włączyć NatGeo, gdzie z dzikim zainteresowaniem ogląda najdalsze zakątki świata. Na tym jednak nie poprzestaje, bo bywają momenty, gdy w Kasi budzi się podróżnik, który nie łapie All Inclusive, ale autostopy. Nie spotkacie jej więc w najbardziej obleganych miastach, ale odkryjecie z nią te miejsca, w które przeciętny turysta boi się jeździć ;) 

Mateusz (Social Media Specialist)
Absolwent filologii polskiej, specjalności reklama i PR. Sport to jego drugie imię. Co potwierdza lista jego zainteresowań: piłka ręczna, kolarstwo, a nawet górskie wędrówki. Gdy nie podnosi tętna na jednym ze swoich treningów, można go spotkać w gronie najlepszych przyjaciół. Nie lubi mówić o sobie, ale jest świetnym słuchaczem :)

News z ostatniej chwili!
W miejscu iście dystyngowanym, czyli Pałacu na Wyspie, znanym również jako Łazienki Królewskie, nasza Creative Director - Ania opowie w królewskim stylu o Social Media Customer Care.
#DreszczEmocji

Zobaczcie zapowiedź:P.S.
Dla głodnych wiedzy, kolejny odcinek z cyklu Rahim Blak #ZrozumiećBiznes 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Po co mi aplikacje click apps?

Dowiedz się jak działają, jak się je instaluje i kto może mieć do nich dostęp.