Kolejny klient modowy click community

Kolejny klient modowy click community

Opublikowany

Sklep internetowy ekskluzywna.pl rozpoczęła współpracę z agencją social media.Sklep internetowy Ekskluzywna.pl dysponuje szerokim asortymentem bielizny damskiej i męskiej. W ofercie znajduje się kilkadziesiąt producentów Polskich i zagranicznych. Firma od lat kieruje się zasadą: Aby nadążać za światowymi trendami, trzeba nawiązywać dialog ze swoim klientem.

“Bielizna to część garderoby z którą my, klienci się nie rozstajemy. Czy przez to nasze wymagania rosną? Na pewno. Potrzeby, które zaspokajamy nabywając tę część ubioru, to nie tylko wizualny aspekt, ale i wygoda. Na tę wygodę właśnie, składa się fason, kolor, krój i wiele innych czynników, które w efekcie składają się na komplet wymarzonej bielizny. A w social media, każda z tych zmiennych potrzebuje wyeksponowania.” mówi Anna Ledwoń, Creative Director w click community.

Współpraca z click community obejmuje komunikację na Facebooku o charakterze wizerunkowo - sprzedażowym. Obsługą klienta zajmuje się Barbara Gorla Social Media Specialist i Support w click apps.

Linki:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

logodonotki.png

grafika | 3,04 KB

Pobierz
ekskluzywna_2.png

grafika | 629 KB

Pobierz
ekskluzywna_same_loga.png

grafika | 622 KB

Pobierz

Grudniowy #clickletter