Nowe twarze w click community.

Nowe twarze w click community.

OpublikowanyProgram stażowy, oferowany przez click community otwiera drzwi do kariery dla tych, którzy jeszcze nie zdobyli doświadczenia. Jego uczestnicy mogą stać się specjalistami, a swoje pasje i możliwości nie tylko pielęgnować, ale i rozwijać. Katarzyna studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UJ, Mateusz zaś ukończył filologię Polską. Obydwoje rozpoczęli staż w sierpniu tamtego roku.

“Staż w click community pozwolił mi się szybko wdrożyć w obowiązki, które czekają mnie na stanowisku Social Media Specialist. Mogę poznać od wewnątrz działanie agencji, zobaczyć jak powstają kreacje marketingowe w mediach społecznościowych, nauczyć się optymalizacji reklam na Facebooku, Instagramie i innych kanałach oraz poznać nowe sposoby na promocję w social media"- mówi Katarzyna Gurtler.

“Jeśli chcesz nieustannie się rozwijać, to jest najlepsze miejsce dla Ciebie. To usłyszałem pierwszego dnia w click community. Teraz mój staż dobiegł końca i wiem, że to prawda”- mówi Mateusz Gajewski.

W chwili obecnej swoją kreatywność i lekkie pióro wykorzystują na stanowiskach Social Media Specjalistów. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Mateusz_Gajewski.jpg

grafika | 887 KB

Pobierz
clickcommunity.png

grafika | 21,5 KB

Pobierz
Kasia_Gurtler.jpg

grafika | 618 KB

Pobierz

myPhone dołącza do klientów click community