Mieszkaniowi.pl w gronie klientów click community

Mieszkaniowi.pl w gronie klientów click community

OpublikowanyMieszkaniowi.pl to nowy format, który jest internetowym kompendium wiedzy o rynku nieruchomości. Portal umożliwia użytkownikom podjęcie świadomej decyzji o kupnie, zamianie lub wynajęciu mieszkania. Misją Mieszkaniowi.pl jest sprawić, by użytkownik był bardziej świadomy tego, co ma do zaoferowania rynek nieruchomości. Realizacja tych celów odbywa się poprzez ciągłe edukowanie użytkowników w poradnikach dostępnych online, jak i na Facebooku. 

“W cyklach edukacyjnych m.in. #KredytOK, #BezpiecznyWynajem i Mieszkanie dla Młodych, z pomocą ekspertów staramy się wyjaśniać wszystkie zawiłości dotyczące wynajmu, kupna lub formalności dotyczących kredytu hipotecznego. Zdajemy sobie sprawę ze wszystkich niuansów związanych z tą kwestią i staramy się, aby Fanpage był pewnego rodzaju kołem ratunkowym. Bywa, że tematy, które publikujemy na News Feedzie są życzeniem naszych fanów” - mówi Anna Ortman, Social Media Specialist w click community.

Zaprojektowane linie postów mają edukować, informować i promować. Obecna komunikacja koncentruje się również na promocji Targów Mieszkań i Domów, które będą miały miejsce w najbliższych miesiącach. Podczas tego wydarzenia click community będzie również wspierać Dni Otwarte (komunikacyjnie i za pomocą aplikacji). Za działania w mediach społecznościowych odpowiedzialna jest Anna Ortman. 


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

logoclickcommunity.png

grafika | 52 KB

Pobierz
mieszkaniowi_notka.png

grafika | 241 KB

Pobierz

Body Intelligence Congress   

Czyli jak promować wydarzenie w social media.