Body Intelligence Congress   

Body Intelligence Congress   

Opublikowany

Czyli jak promować wydarzenie w social media.To pierwszy w Polsce Kongres, który w tak szerokim stopniu omawia psychologiczne rozwiązania dla ludzkiego ciała, sposoby radzenia sobie ze stresem oraz budowania kondycji fizycznej i psychicznej. Wśród prowadzących pojawią się m.in.: Mateusz Grzesiak, Otylia Jędrzejczak, Maciej Kurzajewski, Bartosz Ostałowski, Mariusz Jop oraz Stanisław Karpiel Bułecka.

Body Intelligence Congress, który odbędzie się 5 lutego 2016 to wydarzenie, które podczas jednego dnia przybliży uczestników do odpowiedzi na pytania między innymi o: wpływ jaki ma na karierę zawodową ciało oraz kondycja fizyczna i psychiczna, sposoby na skuteczne redukowanie stresu oraz metody wypracowywania w sobie świadomości własnego ciała.

Agencja click community objęła komunikację i promocję wydarzeń w mediach społecznościowych. Podczas jego trwania, będzie również relacjonować na żywo jego przebieg. Osoba odpowiedzialna za projekt to Katarzyna Gutler, Social Media Specialist w click community.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

logoclickcommunity.png

grafika | 52 KB

Pobierz
projectsucces.png

grafika | 282 KB

Pobierz

Współpraca click community z marką ubrań dla dzieci Lamama