Współpraca click community z marką ubrań dla dzieci Lamama

Współpraca click community z marką ubrań dla dzieci Lamama

Opublikowany


Sklep Lamama to mieści się na ulicy Sławkowskiej przy Rynku Głównym w Krakowie. Obecnie w ofercie można zaleźć około 30 różnych modeli ubranek w uniwersalnych krojach, kolorach, wzorach stworzonych z myślą o najbardziej wymagających - małych klientach. Projektantka ubrań marki Lamama została doceniona przez redakcję Dzień Dobry TVN, dzięki czemu zaproszono ją do programu, w którym wyróżniono produkty i pomysł na biznes. Ponadto jest to sklep, który pokochały zarówno mamy, jak i ich pociechy. 

“Opiekę nad profilem Lamama objęliśmy w grudniu ubiegłego roku. To profil, który bez problemu zbiera na swoim koncie ogromne ilości like’ów. Nic dziwnego, twarze Lamama to najlepsi modele - dzieci, a każdy post to fala kolorów i niesamowite obrazy przedstawiające małych modeli" - mówi Katarzyna Gurtler.

Po stronie agencji click community jest komunikacja na Facebooku oparta na zdjęciach i produktach Lamama. Cel jest prosty: wypromować markę Lamama lokalnie oraz... w całej Polsce. Za działania w ramach umowy odpowiedzialna jest Katarzyna Gurtler, Social Media Specialist w click community.

--------------------Kopiuj tekst

Udostępnij

Kampania PANDORA #DlaWszystkichMam z okazji Dnia Matki - case study